Teknoloji

Twitter tabelası sökülürken polis baskını ortalığı karıştırdı; Bu garip görüntü ortaya çıktı

Duymadıysanız Twitter onu “X” olarak yeniden markalaştırıyor Ve Elon Musk’ın kişisel fikri olarak, dünyanın en ikonik markalarından biri ortadan kayboluyor. Musk bu kapsamda San Francisco’daki 1355 Market Street adresindeki genel merkezindeki Twitter tabelasını kaldırmak istedi. Ancak bu olay olmadan önce gelen polisler karşısında işler biraz karıştı.

Polisin geliş nedeni artık doğrulanmadı. Başlangıçta Musk’ın vinç için izin almadığı iddia edilmişti.

Ancak yerel polis The San Francisco Standard’a olayın bir yanlış anlaşılma olduğunu söyledi. Her iki durumda da vinç gitti ve Sonuç olarak Twitter logosu “er” olarak kaldı.

Yerel polis yaptığı açıklamada; “ Saat 12.39 sıralarında Tenderloin İstasyonu’nda görevli polisler, 10. Cadde ile Pazar Caddesi arasında izinsiz yol kapatılabileceği ihbarı üzerine bölgeye gitti. Görevliler, yaptıkları inceleme sonucunda herhangi bir suç işlenmediğini ve bu olayın polis meselesi olmadığını belirledi.” söz konusu.

Ayrıca olay yerine gelen polis, Twitter’da bir kişinin tabelayı kaldırması için iş emri aldığını ancak bunu güvenlik ve bina sahibi ile paylaşmadığını söyledi.

kizilirmak-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu