Haber

Çeşme’nin ilk kadın başkanı Lal Denizli mazbatayı aldı

31 Mart seçimlerinde Çeşme Belediye Başkanı seçilen Lal Denizli, Çakabey Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende mazbatasını aldı. 

Denizli, “Baba ocağında, ata toprağında Çeşme’nin ilk kadın belediye başkanı olmanın gururu gerçekten tarif edilemez. Bugün mazbatamı alırken yaşadığım duygusallığın en büyük sebeplerinden biri de bunun gururuydu” dedi.

Çeşme Belediyesi önünde düzenlenen devir teslim töreniyle parti rozetini çıkararak göreve başlayan Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli; “Bizim bugün Türkiye’de değişim rüzgârı, her bir yanı sardıysa dünden daha büyük sorumluluğumuz var demektir. Bizler seçim kampanyasında vadettiğimiz her şeyi hayata geçirmek ve hatta halkın gözden kaçırdığımız ihtiyaçlarını hayata geçirmek için daha çok çalışacağımız bir döneme giriyoruz. Sorumluluğumuz büyük. Hem çocuklarımıza hem gençlerimize hem kadınlara yönelik sorumluluklarımız çok büyük. Bunun bilincinde halkı kucaklayan, halkı dinleyen, iyi gününde, kötü gününde yanında olacak bir anlayışla halka hizmet vereceğiz. Görüşü ne olursa olsun, bütün halkımız bizden eşit hizmet, eşit temsiliyet alacak. Belediyeciliği bir parti arka bahçesine çevirmek değil, aksine halkın ihtiyaçlarını bilen, onları dinleyen bir anlayışla halka hizmet vermeye devam edeceğiz. Tıpkı bu zamana kadar yaptığımız gibi.”

“ÇEŞMENİN İLK KADIN BELEDİYE BAŞKANI OLMANIN GURURU GERÇEKTEN TARİF EDİLEMEZ”

Çeşme’nin ilk kadın belediye başkanı olan Denizli, “Baba ocağında, ata toprağında Çeşme’nin ilk kadın belediye başkanı olmanın gururu gerçekten tarif edilemez. Bugün mazbatamı alırken yaşadığım duygusallığın en büyük sebeplerinden biri de bunun gururuydu. Bana bu şansı veren her bir anımda yanımda olduğunu hissettiren başta Genel Başkanım Sayın Özgür Özel olmak üzere bütün parti yönetimimiz, parti meclis üyelerimiz, partili yol arkadaşlarımız, örgütümüz, örgüt emekçilerimize gönüllülerimize, görüşü ne olursa olsun girdiğim her mahallede beni kucaklayan Çeşme halkına çok teşekkür ediyorum. Onlar olmasaydı bu saydığım isimler olmasaydı bu yaptığımız çalışmaların hiçbir anlamı olmazdı. Yürüdüğüm yol anlamsız kalırdı. Birlikte yol yürürsek başarıya ulaşırız. Biz birlikte yürüdük, başardık. Bundan sonraki 5 senede de Çeşme halkımızla birlikte yürümeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 “HALKIMIZLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİMİZ BİR ÇEŞME DÖNEMİ OLACAK”

Çeşme’yi güzel bir dönem beklediğine dikkat çeken Denizli, “Halkla kucaklaştığımız halkın ihtiyaçlarına dönük hizmet verdiğimiz, halkı dinlediğimiz, halktan fikir aldığımız ve bu fikirleri hayata geçireceğimiz bir döneme giriyoruz. Onun haricinde zaten konuştuğumuz bütün projelerimiz, gençlik merkezimiz, kulübümüz, sağlık merkezimiz, doğal gazın Çeşme’ye getirilmesi, altyapı çalışmalarının başlaması gibi bu konuştuğumuz projeler zaten hayata geçirmek için gece gündüz çalışacağımız ve halkımızla birlikte yöneteceğimiz bir Çeşme dönemi olacak” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

geredeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu