Haber

Çanakkale’de okçuluğa meraklı olanlara tam destek

ÇANAKKALE (İGFA) –ODAŞ, bu yıl Çanakkale Okçuluk Spor Kulübü’nün ana sponsoru olarak hem ülkemizde okçuluk sporunun gelişmesine hem de genç yeteneklerin bu alanda çalışmalarına katkıda bulunarak toplumsal fayda odaklı çalışmalarına devam ediyor.

ODAŞ, genç yeteneklerin sabır, disiplin, konsantrasyon, odaklanma ve özgüven gelişimini destekleyen okçuluk sporunun daha geniş kitlelere yaygınlaştırılması hedefiyle 2023-2024 döneminde Çanakkale Okçuluk Spor Kulübü’nün ana sponsoru oldu.

Çanakkale’de 200 öğrencisi bulunan kulüp, geçen yıl 16 turnuvaya katıldı.

“GENÇ YETENEKLERİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

ODAŞ Strateji Lideri Caner Demirayak, güçlü bir gelecek için gençlerin gelişimine değer verdiklerini belirterek, “Okçuluk Spor Kulübü’ne desteğimiz, sporun sadece bir aktivite değil, bir etkinlik olduğuna inanmamızdan kaynaklanıyor. birleştirici güç, yaşam biçimi ve karakter gelişimi aracıdır. ODAŞ olarak “Bu işbirliğiyle okçuluk sporunun yaygınlaştırılmasına ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen genç yeteneklerin desteklenmesine büyük önem veriyoruz. Çanakkale Okçuluk Kulübü’nün desteğimizle bu değerli misyonu sürdüreceğine yürekten inanıyor, geleceğin şampiyonlarını hep birlikte yetiştirmenin heyecanını yaşıyoruz.”

haberdalaman.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu